Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ al minyum d k m par alar ] bij elkaar passen 0 producten.
Sorry!
jouw zoektocht "al minyum d k m par alar" komen niet overeen met producten.
U kunt Vraag een offerte aan om ons producten voor u te laten matchen.
Related Products
Aangepaste Messings Gietende Delen, Oppoetsende CNC die Componenten machinaal bewerken
| Kwaliteitscontrole | Professionele Inspectie |
|---|---|
| Gewicht | 0,5-50 kg |
| Norm | niet genormaliseerd |
| Afmeting | Aangepast |
Ra0.8 Materiaal van de het Metaallegering van Precisie het Gietende Componenten met het Oppoetsen
| Gieten Vormen | Afgietsel |
|---|---|
| Oppervlakteruwheid | RA0.8 |
| Oppervlaktebehandeling | Het oppoetsen |
| Materiaal | Metaallegering |
De Ernst Gietende Delen van de zinklegering met het Oppoetsen van Poeder die 0.01mm Tolerantie met een laag bedekken
| Tekeningsformaat | PDF, CAD, IGS, STP, X_T |
|---|---|
| Tolerantie | ±0.01mm |
| Inspectiemateriaal | CMM, projector, hardheidsmeter, zoutneveltester |
| Het gieten Gewicht | 0,1-100kg |
De automobielafgietsels van de Koperlegering met het Oppoetsen Oppervlaktebehandeling
| Het gieten Grootte | Aangepast |
|---|---|
| Verpakking | Karton, Houten Geval, Pallet |
| Kwaliteitscontrole | Professionele Inspectie |
| Afmetingen | Tekeningsvereisten of Steekproef |
Anticorrosieve Gietende Machinedelen, van de de Ernstmatrijs van de Metaallegering het Afgietselcomponenten
| Oppervlakteruwheid | RA0.8 |
|---|---|
| Het machinaal bewerken van Proces | CNC het Machinaal bewerken |
| het gieten proces | investeringsafgietsel |
| Afmeting | Aangepast |
Industriële Mechanische het Afgietseldelen van de Ernstmatrijs met Onthardende Thermische behandeling
| Toepassing | Machinesdelen |
|---|---|
| De dienst | OEM Serivice |
| Norm | niet genormaliseerd |
| Afmeting | Aangepast |
De Gietende Delen van de legeringsprecisie met de Onthardende Ruwheid van de Thermische behandelingsra0.8 Oppervlakte
| Oppervlakteruwheid | RA0.8 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Het oppoetsen |
| het gieten proces | Ernstafgietsel |
| Gieten Vormen | Afgietsel |
Gietende de Machinesdelen van de hoge Precisieernst met Ra0.8-Oppervlakteruwheid
| Afmeting | Aangepast |
|---|---|
| Oppervlakteruwheid | RA0.8 |
| Norm | niet genormaliseerd |
| De dienst | OEM Serivice |

