Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
Ernst Gegoten Roestvrij staaldelen met Zandstralen het Anodiseren
| Inspectie: | 100% inspectie |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
Delen van de ernst de Gietende Machine voor OEM van Techniekmachines ODM
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
| Thermische behandeling: | Het ontharden |
Delen van de Ernst de Gietende Machines van de aluminiumlegering met Ra0.8-Ruwheid
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
|---|---|
| Gewicht: | 0,5-50 kg |
| Thermische behandeling: | Het ontharden |
Anticorrosieve Gietende Ontharde Machinesdelen met CNC het Machinaal bewerken
| Tolerantie: | ±0.1mm |
|---|---|
| Het machinaal bewerken van Proces: | CNC het Machinaal bewerken |
| Thermische behandeling: | Het ontharden |
Gietende de Machinesdelen van de hoge Precisieernst met Ra0.8-Oppervlakteruwheid
| Afmeting: | Aangepast |
|---|---|
| Oppervlakteruwheid: | RA0.8 |
| Norm: | niet genormaliseerd |
De Gietende Componenten van de hoge Precisieprecisie met CNC die OEM ODM machinaal bewerken
| Gieten Vormen: | Afgietsel |
|---|---|
| het gieten proces: | Ernstafgietsel |
| Precisie gieten: | Hoge Precisie |
OEM ODM het Gietende Materiaal van de het Metaallegering van Machinesdelen met het Ontharden
| Verpakking: | Houten Geval |
|---|---|
| Oppervlakteruwheid: | RA0.8 |
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
Anticorrosieve Gietende Machinedelen, van de de Ernstmatrijs van de Metaallegering het Afgietselcomponenten
| Oppervlakteruwheid: | RA0.8 |
|---|---|
| Het machinaal bewerken van Proces: | CNC het Machinaal bewerken |
| het gieten proces: | investeringsafgietsel |
ODM Gietende Motorfietsdelen, Precisie Gegoten Componenten met het Oppoetsen het Anodiseren
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
| Type: | motorfietsdelen |
Delen van de hoge Precisie Gietende Motorfiets, Gegoten OEM van Roestvrij staaldelen ODM
| Tolerantie: | ±0.1mm |
|---|---|
| certificaat: | ISO9001 |
| Type: | motorfietsdelen |

