Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
De Gietende Delen van het lage Drukaluminium met Onthardende het Normaliseren Thermische behandeling
| Toepassing: | Machinesdelen |
|---|---|
| Proces: | Afgietsel |
| De dienst: | OEM Serivice |
OEM ODM de Gietende Delen van het Ernstaluminium voor Machines 0.01mm Tolerantie
| Gewicht: | 0,1-100kg |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
CNC die Aluminium Gietende Delen machinaal bewerken die Normaliserend Thermische behandeling ontharden
| Gewicht: | 0,1-100kg |
|---|---|
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
| Het machinaal bewerken: | CNC het Machinaal bewerken |
De aangepaste Gietende Delen van het Ernstaluminium met het Oppoetsen Oppervlaktebehandeling
| Toepassing: | Machinesdelen |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Gewicht: | 0,1-100kg |
Gietende Delen van het douane de Industriële Aluminium voor Machinesdelen
| Het machinaal bewerken: | CNC het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Thermische behandeling: | Gloeien/Normaliseren |
| Vorm: | OEM/ODM |
Mechanische Aluminium Gietende Delen, Oppoetsende het Afgietselcomponenten van de Ernstmatrijs
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
|---|---|
| Gewicht: | 0,1-100kg |
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
Corrosiebestendige Aluminium het Gieten Delen Lage Druk voor Mechanische gedeelten
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Tekeningsformaat: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
Aangepaste Aluminium Gietende Delen, OEM Machinesdelen met het Onthardende Normaliseren
| Thermische behandeling: | Gloeien/Normaliseren |
|---|---|
| Proces: | Afgietsel |
| Verpakking: | karton/houten kist |
Gietende Delen CNC die van het hoge Precisiealuminium met OEM ODM de Dienst machinaal bewerken
| De dienst: | OEM Serivice |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
| Tolerantie: | ±0.01mm |
Oppoetsend Aluminium Gietende Delen met het Ontharden van het Normaliseren OEM ODM
| Gewicht: | 0,1-100kg |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
| Tolerantie: | ±0.01mm |

