Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
Mechanische Ernst Gietende Delen, de Legeringsafgietsels van het Hoge Precisiealuminium
| Levertijd: | 15-30 dagen |
|---|---|
| Verpakking: | Karton, Houten Geval, Pallet |
| Het gieten Gewicht: | 0,1-100kg |
De Ernst Gietende Delen van de koperlegering met het Oppoetsen het Anodiseren
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, anodiseren, plateren, schilderen, poedercoaten |
|---|---|
| Het gieten Methode: | Ernstafgietsel |
| betalingstermijn: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
Gietende Delen van de Werktuigbouwernst, Industriële Anticorrosieve Vervangstukken
| Materiaal: | Aluminiumlegering, zinklegering, magnesiumlegering, koperlegering |
|---|---|
| betalingstermijn: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
De Gietende Delen van de metaalernst met Plateren het Schilderen Oppervlaktebehandeling
| Het gieten Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, anodiseren, plateren, schilderen, poedercoaten |
| Materiaal: | Aluminiumlegering, zinklegering, magnesiumlegering, koperlegering |
De Precisie Gietende Delen van de zinklegering voor Bouwelektronika
| Het gieten Methode: | Ernstafgietsel |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering, zinklegering, magnesiumlegering, koperlegering |
| Verpakking: | Karton, Houten Geval, Pallet |
Gietende Delen van het hoge Precisiemetaal, Delen van Douanemachines 0.1mm Tolerantie
| Verpakking: | Houten Geval |
|---|---|
| Gieten Vormen: | Afgietsel |
| Tolerantie: | ±0.1mm |
Aangepaste EV-Afgietsels, het Afgietseldelen van de Ernstmatrijs met de Norm van ASTM DIN GB
| Thermische behandeling: | Het ontharden |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval |
| Gewicht: | 1-100kg |
Verloren de Was Gietende Delen van ASTM Norm met het Messingsmateriaal van het Staalaluminium
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Verwerking: | Verloren wasafgietsel |
| Toepassing: | Metaaldelen Verwerking |
Precisie CNC die Metaal Gietende Delen met het Staalmateriaal van het Aluminiummessing machinaal bewerken
| OEM/ODM: | Beschikbaar |
|---|---|
| Het machinaal bewerken: | Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Tekeningsformaat: | PDF, IGS, STP, ENZ. |
Gietende Delen van de hoge Precisie Verloren Was, CNC die Afgietsels met het Ontharden machinaal bewerken
| Tolerantie: | ±0.1mm |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | CAD/PDF/DWG/IGS/STP |
| Toepassing: | Metaaldelen Verwerking |

