Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
CMM Gietende Delen CNC die van de Inspectieernst met het Anodiseren Plateren machinaal bewerken
| Verpakking: | Karton, Houten Geval, Pallet |
|---|---|
| betalingstermijn: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
| Het gieten Gewicht: | 0,1-100kg |
Het zandstralen van het Anodiseren Douane Gietende Delen voor Medisch Instrument
| certificaat: | ISO9001, Ce, RoHS |
|---|---|
| Toepassing: | Medische Onderdelen |
| Thermische behandeling: | Het ontharden, het Aanmaken, het Doven, het Normaliseren |
Aangepaste Messings Gietende Delen, Oppoetsende CNC die Componenten machinaal bewerken
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
|---|---|
| Gewicht: | 0,5-50 kg |
| Norm: | niet genormaliseerd |
Het oppoetsen van de Gietende Delen van de Staalprecisie voor Industriële Mechanisch
| De dienst: | OEM Serivice |
|---|---|
| Thermische behandeling: | Het ontharden |
| Gieten Vormen: | Afgietsel |
Aangepaste Medische Afgietsels, Ernst Gietende Delen met het Doven van het Normaliseren
| Thermische behandeling: | Het ontharden, het Aanmaken, het Doven, het Normaliseren |
|---|---|
| betalingstermijn: | T/T, L/C |
| Inspectie: | 100% inspectie |
0.01mm de Gietende Delen van de Tolerantieernst met het Schilderen van Poederdeklaag
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
|---|---|
| Inspectiemateriaal: | CMM, projector, hardheidsmeter, zoutneveltester |
| Het gieten Methode: | Ernstafgietsel |
De Gietende Delen van het hoge Precisiezand met Onthardende Aanmakende Thermische behandeling
| De oppervlakte eindigt: | Pools, Zandstralen, het Anodiseren |
|---|---|
| Het machinaal bewerken: | Matrijzenafgietsel Machine+CNC |
| De dienst: | OEM Serivice |
Aangepaste Precisie Gietende Delen met de Norm van ASTM JIS DIN
| Gewicht: | 0,1-100kg |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
| OEM/ODM: | Toegelaten |
OEM ODM Precisie Gietende die Delen CNC met 0.1mm Tolerantie machinaal worden bewerkt
| Thermische behandeling: | Het ontharden |
|---|---|
| Norm: | ASTM, DIN, JIS, GB |
| Grootte: | Aangepast |
Eindigen Gietende Delen van de motorfietsernst, CNC die Afgietsels met Vlotte Oppervlakte machinaal bewerken
| Thermische behandeling: | Gebaseerd op de Behoeften van de Klant |
|---|---|
| Gewicht: | 1-20kg |
| Materiaal: | Matrijzenafgietsel Machine+CNC |

