Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
De opgepoetste Gietende Delen van de Douaneprecisie met de Norm van DIN ASTM JIS
| Gewicht: | 0,1-100kg |
|---|---|
| OEM/ODM: | Toegelaten |
| Materiaal: | Gebaseerd op de behoeften van de klant |
Aangepaste Precisie Gietende Delen, CNC Machinaal bewerkte Metaaldelen ASTM Norm
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
|---|---|
| Materiaal: | Gebaseerd op de Behoeften van de Klant |
| Sollicitatie: | Machine onderdelen |
Ra0.8 Ruwheidsmetaal het Gieten Delen Hoge Precisie voor de Elektrische Auto van EV
| Verwerkingstechnologie: | Investering die、 Ernstafgietsel gieten |
|---|---|
| Materiaal: | OEM/ODM |
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
CNC Machinaal bewerkte Elektrisch voertuigafgietsels, Ernst Gietende Delen met de Norm van ASTM DIN GB
| Het gieten Methode: | Verloren wasafgietsel |
|---|---|
| Materiaal: | Matrijzenafgietsel Machine+CNC |
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
Standaard de Douane Gietende Delen CNC die van ASTM voor Elektrisch voertuig machinaal bewerken
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
|---|---|
| Het machinaal bewerken: | CNC het Machinaal bewerken |
| Grootte: | Aangepast |
OEM ODM Metaal Gietende Delen, Precisie Gegoten Componenten met het Ontharden
| Tekeningsformaat: | CAD/PDF/DWG/IGS/STP |
|---|---|
| Inspectie: | 100% inspectie |
| Tolerantie: | ±0.1mm |
Het oppoetsen van Verloren Was Gietende Delen voor Industriële Mechanische gedeelten
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Thermische behandeling: | Het ontharden |
| Gewicht: | 1-100kg |
ASTM-Metaal Gietende Delen, Precisie Gietende Componenten met Zandstralen het Anodiseren
| Tolerantie: | ±0.001mm |
|---|---|
| Toepassing: | Machines, Automobiel, enz. |
| Tekeningsformaat: | PDF, IGS, STP, ENZ. |
Metaal Verloren Was Gietende Delen, Precisie die CNC Delen met het Ontharden machinaal bewerken
| Verpakking: | Houten Geval/Pallet/Karton |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Gewicht: | 1-100kg |
De industriële Mechanische Corrosiebestendige Componenten van Precisie Gietende Delen
| Tolerantie: | ±0.1mm |
|---|---|
| het gieten proces: | Verloren wasafgietsel |
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |

