Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
Aangepaste Metaal Gietende Delen met het Oppoetsen Zandstralen het Anodiseren
| Kwaliteitscontrole: | Professionele het Testen Hulpmiddelen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, DIN, JIS, enz. |
| Tekeningsformaat: | PDF, IGS, STP, ENZ. |
ODM beëindigen de Gietende Delen van de Metaalernst met het Oppoetsen Oppervlakte ASTM-Norm
| Inspectie: | 100% inspectie |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval/Pallet/Karton |
| Tolerantie: | ±0.1mm |
0.01mm de Gietende Delen van het Tolerantievoertuig met het Oppoetsen het Schilderen het Anodiseren
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Tolerantie: | 0.01mm |
| Materiaal: | Matrijzenafgietsel Machine+CNC |
Aangepaste Opgepoetste Precisie Gietende Delen met de Norm van DIN JIS ASTM
| Toepassing: | Machinesdelen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, DIN, JIS, GB |
| Gewicht: | 0,1-100kg |
Motorfietsdouane het Gieten de Materiële 0.1mm Tolerantie van Delenroestvrij staal
| Tolerantie: | ±0.1mm |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| De oppervlakte eindigt: | Vlot |
De aangepaste Gietende Verklaarde Delen van de Metaalspoorweg met het Oppoetsen ISO9001
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| De dienst: | OEM Serivice |
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
CNC die Componenten van Precisie de Gietende Delen voor Spoorwegoem machinaal bewerken
| Pakket: | Karton |
|---|---|
| Materiaal: | OEM/ODM |
| OEM: | Toegelaten |
Gietende Delen van de douanespoorweg, Lage Verklaarde Drukafgietsels ISO9001
| Tolerantie: | ±0.1mm |
|---|---|
| Materiaal: | OEM/ODM |
| Het machinaal bewerken: | Precisiecnc het Machinaal bewerken |
Gietende de Delencomponenten 0.1mm van de hoge Precisiespoorweg Tolerantieoem ODM
| MOQ: | 100pcs |
|---|---|
| Toepassing: | OEM de Delen van het Spoorwegmetaal |
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
OEM Opgepoetste het Afgietseldelen van de Ernstmatrijs voor Medische Componenten
| TEST: | Spectrum, Hardheid, Treksterkte |
|---|---|
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
| Materiaal: | Metaal |

