Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
Van het de Matrijzenafgietsel van de lage Drukernst van het de Delenaluminium de Legeringsmateriaal voor Mechanische gedeelten
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Vorm: | OEM/ODM |
| Tekeningsformaat: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
Het Aluminium Gietende Componenten van de lage Drukernst met het Onthardende Normaliseren
| Thermische behandeling: | Gloeien/Normaliseren |
|---|---|
| De dienst: | OEM Serivice |
| Tekeningsformaat: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
Gietende Delen van het metaalzand, de Gietende Componenten van het Precisiealuminium
| Tolerantie: | ±0.01mm |
|---|---|
| De dienst: | OEM Serivice |
| Tekeningsformaat: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
Materiaal van het de Delenaluminium van de lage Drukernst het Gietende met het Oppoetsen
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
|---|---|
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
| Materiaal: | Aluminium |
Het anodiseren van Ernst Gietende Delen met het Materiaal van de het Zinklegering van de Aluminiumlegering
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.01mm |
| Het gieten Gewicht: | 0,1-100kg |
Gietende Delen van de hoge Precisieernst, Aluminium Gietende Componenten met het Oppoetsen het Anodiseren
| Tolerantie: | ±0.01mm |
|---|---|
| betalingstermijn: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
| Inspectiemateriaal: | CMM, projector, hardheidsmeter, zoutneveltester |
OEM Ernst Gietende Delen, Precisie Gietende Componenten met het Oppoetsen het Anodiseren
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
|---|---|
| Levertijd: | 15-30 dagen |
| Het gieten Grootte: | Aangepast |
Corrosiebestendige Ernst Gietende Delen met het Materiaal van de het Koperlegering van de Magnesiumlegering
| Levertijd: | 15-30 dagen |
|---|---|
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
| Materiaal: | Aluminiumlegering, zinklegering, magnesiumlegering, koperlegering |
De Ernstprecisie van de aluminiumlegering het Gieten Delencnc het Machinaal bewerken
| Tolerantie: | ± 0,1 mm |
|---|---|
| het gieten proces: | Verloren wasafgietsel |
| Norm: | ASTM, DIN, JIS, GB |
Precisiealuminium die Autodelen, Automobiel Gietende Anticorrosieve Componenten gieten
| Gewicht: | 1-10kg |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen, het Schilderen, het Anodiseren |

