Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
CNC die Auto Gietende Delen met het Schilderen het Anodiseren Oppervlaktebehandeling machinaal bewerken
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen, het Schilderen, het Anodiseren |
|---|---|
| Verwerkingstype: | Afgietsel |
| Gewicht: | 1-10kg |
Corrosiebestendige Metaal Gietende Delen, CNC Machinaal bewerkte Componenten voor Automobiel
| Tolerantie: | ±0.001mm |
|---|---|
| Proces: | Afgietsel |
| Het machinaal bewerken: | Precisiecnc het Machinaal bewerken |
Precisie CNC die Materiaal van het het Aluminiumroestvrije staal van Spoorweg het Gietende Delen machinaal bewerken
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.1mm |
| Pakket: | Karton |
Anodiserend Ernst Gietende Delen voor Verklaard Medisch apparaatce
| betalingstermijn: | T/T, L/C |
|---|---|
| Toepassing: | Medische Onderdelen |
| Gewicht: | 0.01-100kg |
Automobiele Gietende Delen van de aluminiumlegering, OEM van Precisie Gietende Componenten
| Materiaal: | Matrijzenafgietsel Machine+CNC |
|---|---|
| Toepassing: | Automobieldelen |
| Gewicht: | 1-10kg |
De Ernst Gietende Delen van de zinklegering met het Oppoetsen van Poeder die 0.01mm Tolerantie met een laag bedekken
| Tekeningsformaat: | PDF, CAD, IGS, STP, X_T |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.01mm |
| Inspectiemateriaal: | CMM, projector, hardheidsmeter, zoutneveltester |
OEM Voertuig Gietende Delen met het Oppoetsen het Schilderen Oppervlaktebehandeling
| Materiaal: | Matrijzenafgietsel Machine+CNC |
|---|---|
| Gewicht: | 1-10kg |
| Verpakking: | Houten Geval |
Ernst Auto Gietende Delen, CNC Machinaal bewerkte Afgietsels 0.01mm Tolerantie
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Verwerkingstype: | Afgietsel |
| MOQ: | 100 Stuk |
De Ernst Gietende Delen van de aluminiumlegering, Precisie Gegoten Componentenoem ODM
| Materiaal: | Aluminiumlegering, zinklegering, magnesiumlegering, koperlegering |
|---|---|
| Het gieten Grootte: | Aangepast |
| Inspectiemateriaal: | CMM, projector, hardheidsmeter, zoutneveltester |
Hoge Precisie Medische Afgietsels, Metaal Gietende Delen met Pools Zandstralen
| Inspectie: | 100% inspectie |
|---|---|
| Proces: | Investeringsafgietsel, Grative-Afgietsel, Verloren Wasafgietsel, Zandafgietsel |
| verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |

