Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
OEM ODM Precisie Gietende Delen met het Materiaal van het Aluminiumroestvrije staal
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
|---|---|
| De dienst: | OEM Serivice |
| Gewicht: | 0,1-100kg |
Niet Standaardernst Gietende Delen Anticorrosief voor Machines
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
|---|---|
| Gieten Vormen: | Afgietsel |
| De dienst: | OEM Serivice |
Het normaliseren van Medische Afgietsels, de Gietende Delen van de Hoge Precisiedouane
| Tolerantie: | 0,01 |
|---|---|
| TEST: | Spectrum, Hardheid, Treksterkte |
| betalingstermijn: | T/T, L/C |
Standaard het Elektrische voertuigafgietsels van GB, Metaal Gietende Delen met het Ontharden
| Tolerantie: | 0.05mm |
|---|---|
| Verwerkingstechnologie: | Investering die、 Ernstafgietsel gieten |
| Grootte: | Aangepast |
Douane Verloren Was Gietende Delen, Precisie het Gieten Componentenastm Norm
| Het machinaal bewerken: | Precisiecnc het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Materiaal: | Metaal |
OEM Metaal Gietende Delen, Precisiecnc Machinaal bewerkte Delen voor Ruimtevaarttechniek
| Gewicht: | Aangepast |
|---|---|
| OEM/ODM: | Beschikbaar |
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
De Gietende Componenten van de metaalspoorweg, Ernst Gietende Delen met het Oppoetsen
| Tolerantie: | ±0.1mm |
|---|---|
| Verwerkingstechnologie: | Afgietsel |
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectiehulpmiddelen |
De Gietende Delen van het spoorwegmetaal met het Oppoetsen het Schilderen het Anodiseren
| Gewicht: | 0,1-100kg |
|---|---|
| De dienst: | OEM Serivice |
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
Anticorrosieve Ernst het Gieten Delen Hoge Precisie voor Spoorweg
| Materiaal: | OEM/ODM |
|---|---|
| Pakket: | Karton |
| Gewicht: | 0,1-100kg |
De Gietende Delen van de douanespoorweg met het Materiaal van het Roestvrij staalaluminium
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
|---|---|
| certificaat: | ISO9001 |
| OEM: | Toegelaten |

