Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
CNC Machinaal bewerkte Gietende Materiaal van het de Hoge Precisieroestvrije staal van Machinesdelen
| Het gieten Proces: | Ernstafgietsel |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval |
| De dienst: | OEM Serivice |
Douaneernst het Gieten de Hoge Anticorrosieve Precisie van Motorfietsdelen
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
|---|---|
| Gewicht: | 1-20kg |
| Proces: | Afgietsel |
Aangepaste Opgepoetste Gietende Machinesdelen met Ra0.8-Oppervlakteruwheid
| Thermische behandeling: | Het ontharden |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
| De dienst: | OEM Serivice |
De corrosiebestendige Delen van de Metaal Gietende Motorfiets met het Oppoetsen het Schilderen
| De oppervlakte eindigt: | Vlot |
|---|---|
| Materiaal: | Matrijzenafgietsel Machine+CNC |
| Gewicht: | 1-20kg |
Aangepaste Verklaarde Delen ISO9001 van de Ernst Gietende Motorfiets
| certificaat: | ISO9001 |
|---|---|
| Materiaal: | Matrijzenafgietsel Machine+CNC |
| MOQ: | 100 Stuk |
Het Afgietsel Automobieldelen van de hoge Precisiematrijs met het Oppoetsen het Schilderen
| Toepassing: | Automobieldelen |
|---|---|
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
| Verpakking: | Houten Geval |
Ernst Gietend Metaal CNC die Delen Corrosiebestendige OEM machinaal bewerken
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Toepassing: | Machines, Automobiel, enz. |
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Enz. |
Niet Standaarddelen van Douane Gietende Machines Ra0.8 OEM van de Oppervlakteruwheid
| het gieten proces: | investeringsafgietsel |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval |
| Toepassing: | Machinesdelen |
Industriële Mechanische Gietende van de het Metaallegering van Metaaldelen Materiële OEM ODM
| Afmeting: | Aangepast |
|---|---|
| Gieten Vormen: | Afgietsel |
| het gieten proces: | Ernstafgietsel |
De MachineSamenstellende delen van de ernst Gietende Douane met het Oppoetsen 0.1mm Tolerantie
| Gieten Vormen: | Afgietsel |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
| Gewicht: | 0,5-50 kg |

