Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
Delen van het precisie de Douane Gegoten Aluminium voor Industriële Machinesdelen
| Vorm: | OEM/ODM |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.01mm |
| Proces: | Afgietsel |
Aangepaste Industriële van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst Hoge Precisie 0.01mm Tolerantie
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Materiaal: | Aluminium |
De Precisie die van de aluminiumlegering AutomobieldieDelen CNC gieten voor Auto machinaal worden bewerkt
| Gewicht: | 1-10kg |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen, het Schilderen, het Anodiseren |
| Verpakking: | Houten Geval |
De Legeringsafgietsels van het ernst Gietende Aluminium met het Schilderen van Poederdeklaag
| betalingstermijn: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
|---|---|
| De dienst: | OEM Serivice |
| Inspectiemateriaal: | CMM, projector, hardheidsmeter, zoutneveltester |
Hoge Precisie Automobiel Gietende Componenten met het Oppoetsen het Anodiseren
| Materiaal: | Matrijzenafgietsel Machine+CNC |
|---|---|
| OEM/ODM: | Beschikbaar |
| Grootte: | Aangepast |
De Automobiele Gietende Componenten van de aluminiumlegering, CNC die Gietende Autodelenoem machinaal bewerken
| De dienst: | OEM Serivice |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen, het Schilderen, het Anodiseren |
| OEM/ODM: | Beschikbaar |
Anodiserend het Schilderen Gietende Automobieldelen 0.01mm Tolerantieoem
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Het machinaal bewerken: | CNC het Machinaal bewerken |
CNC die Automobiele het Gieten Componenten Hoge Precisie voor Voertuigodm machinaal bewerkt
| Verwerkingstype: | Afgietsel |
|---|---|
| Het machinaal bewerken: | CNC het Machinaal bewerken |
| De dienst: | OEM Serivice |
De Legeringsafgietsels van het hoge Precisiemagnesium met het Oppoetsen het Anodiseren Plateren
| Tolerantie: | ±0.01mm |
|---|---|
| Het gieten Methode: | Ernstafgietsel |
| Materiaal: | Aluminiumlegering, Zinklegering, Magnesiumlegering, Koperlegering |
De Precisie die van de aluminiumlegering Automobieldelencomponenten met CNC het Machinaal bewerken gieten
| De dienst: | OEM Serivice |
|---|---|
| Het machinaal bewerken: | CNC het Machinaal bewerken |
| MOQ: | 100 Stuk |

