Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
OEM ODM die Automobieldelen, de Automobiele Gietende Componenten van de Aluminiumlegering gieten
| OEM/ODM: | Beschikbaar |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
Aangepaste Zwaartekracht Zink Legering Gietstukken Met 0.01mm Tolerantie
| Materiaal: | Aluminiumlegering, zinklegering, magnesiumlegering, koperlegering |
|---|---|
| De dienst: | OEM Serivice |
| Inspectiemateriaal: | CMM, projector, hardheidsmeter, zoutneveltester |
CNC Machinaal bewerkte Automobieldelen van het Matrijzenafgietsel met het Anodiseren het Oppoetsen
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
|---|---|
| Toepassing: | Automobieldelen |
| De dienst: | OEM Serivice |
CNC die de Gietende Componenten van het Ernstaluminium voor Mechanische gedeelten machinaal bewerken
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | PDF, CAD, IGS, STP, X_T |
| Verwerkingsmateriaal: | CNC-bewerkingscentrum, draaibank, freesmachine, boormachine |
Het anodiseren van Precisie Gietende Componenten met het Materiaal van de het Magnesiumlegering van de Zinklegering
| Het gieten Gewicht: | 0,1-100kg |
|---|---|
| Verpakking: | Karton, Houten Geval, Pallet |
| Het verschepen: | Door overzees, door de lucht, door uitdrukkelijk |
Aangepaste de Legeringsafgietsels van het Ernstkoper voor Industriële Mechanische gedeelten
| Inspectiemateriaal: | CMM, projector, hardheidsmeter, zoutneveltester |
|---|---|
| Het gieten Methode: | Ernstafgietsel |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, anodiseren, plateren, schilderen, poedercoaten |
OEM ODM de Automobieldelen van het Matrijzenafgietsel met CNC die de Dienst machinaal bewerken
| Tolerantie: | 0.01mm |
|---|---|
| Verwerkingstype: | Afgietsel |
| Afmetingen: | Tekeningsvereisten of Steekproef |
Industriële Afgietsel Automobieldelen, Anticorrosieve Automobiele Gietende Componentenodm
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval |
| MOQ: | 100 Stuk |
De Gietende Componenten van de douaneprecisie met het Oppoetsen het Schilderen het Anodiseren
| Thermische behandeling: | Gebaseerd op de behoeften van de klant |
|---|---|
| Proces: | Afgietsel |
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
Vlot beëindig Douane Gegoten Componenten voor Motorfietsmotor
| Materiaal: | Gebaseerd op de Behoeften van de Klant |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.1mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |

