Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
De anticorrosieve Delen van Precisie Gietende Machines voor Mechanische gedeeltenoem
| Toepassing: | Machinesdelen |
|---|---|
| Thermische behandeling: | Het ontharden |
| het gieten proces: | investeringsafgietsel |
Gietende de Machinesdelen van de metaallegering voor Medische Ruimtevaartoem
| Het gieten Proces: | Ernstafgietsel |
|---|---|
| Afmeting: | Aangepast |
| Het machinaal bewerken van Proces: | CNC het Machinaal bewerken |
De Ernst van de hoge Precisiedouane het Gieten met het Anodiseren het Oppoetsen
| Het gieten Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| betalingstermijn: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
De Gietende Vervangstukken van de metaalernst met het Oppoetsen het Schilderen het Anodiseren
| Toepassing: | Metaaldelen Verwerking |
|---|---|
| Het machinaal bewerken: | Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Norm: | ASTM |
Gezandstraalde Verklaarde Precisie Gietende Vervangstukken met ISO9001 RoHS
| Het machinaal bewerken: | Matrijzenafgietsel Machine+CNC |
|---|---|
| Tolerantie: | 0,01 |
| Gewicht: | 0.01-100kg |
Medische Precisie Gietende Samenstellende delen met het Normaliseren van het Oppoetsen
| Inspectie: | 100% inspectie |
|---|---|
| certificaat: | ISO9001, Ce, RoHS |
| Thermische behandeling: | Het ontharden, het Aanmaken, het Doven, het Normaliseren |
Het Materiaaldelen van de ernst Gietende Automatisering met het Roestvrije staalmateriaal van het Metaalaluminium
| Vorm: | Aangepast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Het schilderen het Oppoetsen het Anodiseren |
| Pakket: | CARTON/PALLET |
Industriële Douane Gegoten Aluminiumdelen, Oppoetsende het Afgietselcomponenten van de Ernstmatrijs
| Vorm: | OEM/ODM |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Thermische behandeling: | Gloeien/Normaliseren |
De industriële Afgietsels van de Aluminiumernst, CNC die Afgietsels met het Oppoetsen machinaal bewerken
| Gewicht: | 0,1-100kg |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
| Tolerantie: | ±0.01mm |
Aangepaste Ernst die Kleine Aluminiumdelen met het Onthardende Normaliseren gieten
| Thermische behandeling: | Gloeien/Normaliseren |
|---|---|
| Toepassing: | Machinesdelen |
| Vorm: | OEM/ODM |

