Alle producten
-
aluminium gietende delen
-
Ernst Gietende Delen
-
Gietende Machinesdelen
-
Gietende Automobieldelen
-
Medische Afgietsels
-
Gietende Motorfietsdelen
-
Precisie Gietende Delen
-
De Delen van het automatiseringsmateriaal
-
Elektrisch voertuigafgietsels
-
Verloren Was Gietende Delen
-
Metaal Gietende Delen
-
Gietdelen voor spoorwegen
zoekwoorden [ aluminum casting parts ] bij elkaar passen 209 producten.
ODM Precisie Gietende Componenten, Corrosiebestendige Delen van Ernst de Gietende Machines
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval |
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
Standaard het Elektrische voertuigafgietsels van GB met het Oppoetsen het Schilderen het Anodiseren
| Gewicht: | 1-100kg |
|---|---|
| Verwerkingstechnologie: | Investering die、 Ernstafgietsel gieten |
| Norm: | ASTM, DIN, GB |
CNC die Precisie Gegoten Componenten met de Norm van ASTM machinaal bewerken DIN JIS
| De dienst: | OEM Serivice |
|---|---|
| Norm: | ASTM, DIN, JIS, enz. |
| Tolerantie: | ±0.001mm |
Corrosiebestendige Gietende Machinesdelen met het Oppoetsen het Ontharden
| Tolerantie: | ±0.1mm |
|---|---|
| Gewicht: | 0,5-50 kg |
| Afmeting: | Aangepast |
CNC die Gietende Motorfietsdelen met Vlotte Oppervlakte machinaal bewerken eindigt
| De oppervlakte eindigt: | Vlot |
|---|---|
| De dienst: | OEM Serivice |
| Gewicht: | 1-20kg |
De Gegoten Componenten van de precisieernst Douane voor Motorfietsmotor
| MOQ: | 100 Stuk |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
| Tolerantie: | ±0.1mm |
ISO9001 gietende Motorfietsdelen met het Oppoetsen Oppervlaktebehandeling
| Toepassing: | motorfietsdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | Professionele Inspectie |
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
Oppoetsende Gietende Motorfietsdelen, Precisie Gegoten Componenten met Vlotte Afwerking
| Tolerantie: | ±0.1mm |
|---|---|
| Materiaal: | Gebaseerd op de behoeften van de klant |
| De oppervlakte eindigt: | Vlot |
Douane Medische Afgietsels, Verklaard Ce van Precisie Gietend Componenten
| Inspectie: | 100% inspectie |
|---|---|
| betalingstermijn: | T/T, L/C |
| Het machinaal bewerken: | Matrijzenafgietsel Machine+CNC |
Aangepaste Gietende Machinesdelen, Machinaal bewerkte de Afgietselsodm van de Metaallegering CNC
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen |
|---|---|
| De dienst: | OEM Serivice |
| Afmeting: | Aangepast |

